You are currently viewing U16 KASI- SZJA B 2023.03.09. 6-5 / Vezetőedzői értékelés

U16 KASI- SZJA B 2023.03.09. 6-5 / Vezetőedzői értékelés

Múlt csütörtökön Szekszárdra látogatott KASI-s jégkorong csapatunk ????

IV. korcsoportos helyosztón, pályaválasztóként szerepeltek fiataljaink a Székelyföldi Jégkorong Akadémia ellen, s egy szoros meccs után nyerni is tudtak. ????

Barna Dénes vezetőedző így értékelt:

„A keddi mérkőzésünk nagyon jól sikerült, a visszavágón szorosabb meccsre számítottunk. Ennek megfelelően nagy tempóval kezdtek az akadémisták, kétgólos előnyt szereztek az első harmadban. A második harmadban már kiegyenlítettebb volt a játék, de maradt a különbség. A harmadik játékrészben óriási hajrát játszottunk, kiegyenlítettünk, majd átvettük a vezetést. Az utolsó 5 percben egyenlíteni tudtak a vendégek, viszont a hosszabbításban mi tudtunk gólt szerezni, így megnyertük a mérkőzést.

Nagyon jó formát mutattak a srácok. Többször is felálltunk hátrányból, egy pillanatra sem engedtük el a meccset. Óriási küzdeni akarással és lelkesedéssel játszottak, büszke vagyok a csapat teljesítményére.”

???? KASI – SZJA B 6:5 (0:2, 1:1, 4:2, 1:0) ????